پارتیشن

%d8%aa%da%a9-%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-16-%d9%85%db%8c%d9%84

پارتیشن به عنوان دیواری محکم هر مکانی  را در هر قسمتی  از ساختمان های قابل اسکان یا غیر اسکان با طرحی شگفت انگیز جداسازی  میکند. پارتیشن ها در نوع های  مختلف  می باشند و به دو مدل  کلی قسمت بندی میشوند. پارتیشن یک جداره ای و پارتیشن دو جداره ای .

پارتیشن یک جداره

پارتیشن یک جداره ای  از قاب، دیواره های mdfو شیشه ساخته شده است. با توجه به احتیاج مشتریان  پارتیشن یک جداره در ارتفاع مختلفی به شکل استاندارد و با تنوع زیاد  (کوچک ، بلند، اندکی  بلند) قابل ساخت  می باشد. شیشه مورد استفاده در پارتیشن یک جداره قطری حدود ۶ mm دارا است و قابلیت اجرا هر عکس  مثل آرم  شرکتی  یا  یک برند  ویژه  روی آن ممکن می شود . پارتیشن یک جداره کم هزینه  و با وزن سبکی است و به آسانی  قابل جابجا شدن  است  پارتیشن تک جداره در قسمت هایی که آلودگی صدا بسیار است، پیشنهاد داده نخواهد شد ، زیرا نسبت  به صوت  و گرما عایقپذیر  نمی باشد.

پارتیشن دو جداره

پارتیشن دو جداره دارای قطری   حدودا  ۲/۱۳ است  که دارای عایقی به نام PVC می باشند . اکثرا  جنسی از mdf دارد که در ارتفاع کوچک ، بلند و اندکی بلند ساخت  و ایجاد می شوند. طول بسته به شرایط فضایی که پارتیشن در آن مورد استفاده است ، انتخاب و اجرا می شود . در میان جداره های  از جنس شیشه  پارتیشن دوجداره می توان از پرده هایی از جنس  کرکره  نیز استفاده کرد . پرده کرکره  ای به شکل سایه کمرنگ، جلوه وشکلی بسیار زیبا به این نوع پارتیشن می دهد. پارتیشن دوجداره به سبب مزیت عایقی  در مقایسه با  پارتیشن یک جداره خریدار بسیاری دارد. به همین علت این مزیت  پارتیشن دو جداره، آن را از باب هزینه بر بون برای استفاده به صرفه تر است  .

استفاده از ابزارآلات و ماشین های روز و گروهی کارآمد و با تخصص قابلیت  پیاده کردن  زیبا ترین  پارتیشن های یک جداره و دوجداره را برای ساختمان های شخصی و اداری آماده می کند . در عصر حاضر پیشرفت تکنولوژی مورد استفاده در ساخت نوع های مختلف از  پارتیشن با طرح و رنگ مختلف  نصب و اجرا پارتیشن را به شکل قابل توجه در زمان اندک و به سرعت  ارتقا  بخشیده است.