پارتیشن

این بار رنگ سبز را برای پارتیشن انتخاب کرده ایم. سبز رنگ محوری و آرام بخشی در دکور دوکوراسیون است. شاید ارتباط آن با طبیعت و دریا یکی از دلایلی باشد که مردم زندگی با آن را بسیار راحت می یابند. پارتیشن حمام و آشپزخانه با سبز، مثل رنگ سیب، نخود فرنگی و گیاه فریفیون هم زمان نیرومند و ملایم است. سبز مایل به آبی هم که به شما اجازه می دهد به جای مبلمان روکش دار پرکار از وسایل ساده چوبی یا رنگ شده استفاده کنید گرمای مطلوبی روی پارتیشن و دیوارها ایجاد می کند و به یقین  روح افزاست.

سبز در مقابل سبدهای چوب بید و صندلی هایی با کفی الیاف نخل احساس راحتی و گرما ایجاد می کند. در جایی که با چنین رنگهای اطمینان بخشی پوشیده شده. استراحت کردن و غذاخوردن طبیعی ترین کاری است که از شما سر می زند.

پارتیشن با کرم های خنثی به همراه سیز نخود فرنگی و چوب بلوط ترکیب خوبی می سازد. طوقه های قرمز سوارکاری بخشی از قرمز مکمل لازم را در برابر سبز فراهم می کنند. سبدهای حصیری روی میز حالتی علف مانند دارند. حتی نان قهوه ای رنگ هم در ساختن این فضای رنگی مشارکت دارد و بافت چوبی سفت میز و تخته های عسلی کف را مؤکد می کند. هماهنگی خوب رنگهای چوبی و پارتیشن و دیوارهای سبز لطیف فضای سرزنده و دلپذیری ایجاد می کند. قاشق و چنگال با دسته هایی از جنس سنگ لاک پشت و سفال های شیکی که در جنس و رنگ، مشابه اند و یک میز سنگین مثل تنه درخت، فضای بیرون را تداعی می کند.

کوسنی پوشیده شده با ابریشم قهوه ای – خاکستری نامتعارف که با دکمه هایی به رنگ آبی روشن تزئین شده آرامش آسمان آبی را تداعی می کند. آبی های آسمانی، خاکستری های پر کبوتر، قهوه ای مایل به زرد و نیز سفید خالص برای پارتیشن آرامش تسکین دهنده ای ایجاد می کنند. حس نظم در اتاق آرام موج می زند و فضای آن سادگی شیرین نمازخانه یک کلیسا را دارد. نور از میان پنجره های بلند لخت به درون جاری می شود: کف پوش سفید و مبلمان کاربردی با اسراری که از گذشته مبهم زمزمه می کنند حالت درویشانه ای را القا می کنند که غیرقابل لمس به نظر می رسد اما کوسن ها با رنگ قهوه موکا، خاکستری مایل به قهوه ای و آبی صدفی و ابریشم براق و نیز سفال های دست ساز فضا را تلطیف می کنند.

آبی های روشن در مقابل سفید، قهوه ای و خاکستری، رنگهای ملایمی هستند که تمیز و تازه، نشاط بخش و دلپذیرند و در عین حال می توان از آنها در اتاق خواب، حمام و اتاق نشیمن برای پارتیشن استفاده کرد. لطافت آنها به سادگی شما را تسکین می دهد. اگر در این راه رنگهای تیره را با این مایه های روشن ترکیب کنید، سطوح صاف و بافت ها را در نظر بگیرید و پارتیشن، اثاثیه و لوازم جانبی ساده ای انتخاب کنید. فضای خوبی خواهید ساخت که در عین کاربردی و مرتب بودن زیبا باشد. ساده ترین راه رسیدن به این هدف و ایجاد ترکیب مناسب آن است که به مجموعه ای از تخم های پرندگان، سر گیاهان خشک شده یا سفال های براقی که به آنها برخورد می کنید،  دقیق شوید.

کاناپه های آبی تیره، نقاشی های بزرگ و صندلی های آبی رنگ تنها جلوه های رنگی اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن بی رنگ هستند. اغلب اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن فضای بزرگ و مرتفعی هستند که پنجره های بزرگ و بلند نور را در همه جهات پخش می کنند. رنگ پارتیشن، اثاثیه، کابینت ها و بوم های روی دیوار به عنوان لکه هایی از فام و رنگ میه نمود پیدا می کنند. در فضایی که بر حضور آنها خنثی می بود. رنگ مایه آبی و مجسمه های تیره فلزی از یک سگ غیرعادی با رضایت روی قفسه های آبی-سبز آشپزخانه نشسته است. در جایی چنین دور از دریا، همان قدر که تزئینی است. عنصری معمارانه هم می تواند باشد. خنثی بودن زیاد پس زمینه است که باعث می شود این تکه های اثاثیه جلوه کننده و ابهت مجسمه هایی بزرگ را بیابند.

پارتیشن، قاب بندی و کمد دیواری اتاق خواب و راهرو از کف تا سقف می تواند آبی – سبز خیلی کم رنگ نقاشی شوند. آشپزخانه می تواند از یک پارتیشن یا دیوار با واحدهای چند منظوره بزرگ ساخته شده و به نظر می رسد به راحتی می توان بین رنگهای آبی تیره آن و رنگ صندلی تناسب ایجاد کرد. کف ساده چوبی نیز همه رنگها را تثبیت کرده است.

فضای سفید دستشویی و حمام تمیزی را به ذهن می آورد. رو تختی ابریشمی با نورا مرکزی آبی – خاکستری ترکیب اتاق خواب را تکمیل تکمیل می کند. حاشیه های کاسه سفالی بازتاب سطح آنچیزی است که در آن قرار می گیرد، همچون تخم مرغه ای خال داری که درون آن قرار دهید. بطری های شیشه ای بلند و قهوه ای رنگ روی پیانو، حکم گلدان هایی شیک و ظریف را پیدا می کند و پارتیشن سبز خوش رنگ زنده کننده و تسکین دهنده همه رنگ هایی است که با آن در یک فضا ترکیب شده اند. کف پوش چوبی رنگ به همراه پارتیشن سبز نخود فرنگی می تواند تداعی گر طبیعت و پیاده روی در ییلاق را به یاد آورد که شما را سرزنده و متحیر سازد. گرمای دلنشین سبز شما را آرام و پر تحرک می سازد و آرمشی توامان به شما خواهد داد. بنابراین می توانید با توجه به رنگ دیوارها و اثاثیه خانه خود از رنگ سبز به طرز باورنکردنی برای پارتیشن مورد نیازتان استفاده کنید و لذت ببرید.