پارتیشن

 

%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1%da%a9%d9%88%d8%a8-%d8%a7%d9%85-%d8%af%db%8c-%d8%a7%d9%812

 

خلاقیت و نوآوری در ارائه یک پارتیشن زیبا و مناسب از مواردی است که در محل کار اهمیت زیادی دارد. قطعا به مراکز اداری و آموزشی و یا شرکت های تجاری زیادی رفت و آمد داشته اید. برخی مراکز تجاری و اداری یا اموزشگاهی دارای دکوراسیون بسیار شکیل و زیبایی هستند که در وهله ورود شما را مجذوب محیط می کند، پارتیشن اداری یکی از مواردی است که در هیچ اداره یا موسسه نمی توان ۀن را نادیده گرفت، بخش بندی فضا و ایجاد اتاق هایی مجزا برای پرسنل اداری اهمیت زیادی پیدا کرده است، به طوری که یکی از کارهای ضروری و مهم محسوب می گردد. خلاقیت و نوآوری و توجه به معماری داخلی و شیوه هایی که برای استفاده از پارتیشن استفاده می گردد، تجربه و مهرات بسیاری می خواهد تا بتوان از فضا استفاده درست و در عین حال زیبایی داشت.

معماران و مهندسان این حرفه باید تحصیلات بالایی در این زمینه کسب کرده باشند تا بتوانند با نقشه کشی و ایجاد یک معماری و نمای زیبا فضا را جذاب و خوشایند جلوه دهند. البته باید توجه داشت که استفاده از یک بافت و سبک مناسب و برازنده نیز به همان اندازه دارای اهمیت است. استفاده از پارتیشن مرغوب و جنسی مناسب برای ادارات نسبت به پارتیشن هایی که در خانه یا ساختمان های فروشگاهی به کار برده می شود، متفاوت است. رسمیت در نوع بافت و جنس پارتیشن ، سبکب که برای ان استفاده می گردد، همچنین رنگ بندی مناسب اهمیت زیادی دارد که رسمیت و اعتبار یک موسسه اداری و تجاری را نشان می دهد.

پارتیشن و خلاقیت

خلاقیتی که در پارتیشن اداری مورد استفاده است، به نوع استفاده از فضا و سبکب است که می توان با ایده پردازی به ان رسمیت و زیبایی بخشید. برای مثال یک اتاق کنفرانس برای برگزاری جلسات و همایش های هیات مدیره را در نظر داشته باشید. این سالن می تواند در بخش مرکزی ساختمان به صورت بیضی شکل در بیاید و میز کنفرانس در وسط آن قرار گیرد. استفاده از پارتیشن شیشه ای با قاب چوبی به رنگ روشن و یا تیره، با پرده کرکره می تواند گزینه ای مناسب باشد. اتاق هایی که در اطراف اتاق کنفرانس کمی دورتر و در زاویه هایی قرار گرفته اند نیز می توانند به همین سبک به شکل نیم دایره ای یا نیم بیضی سیمای زیبایی به فضا ببخشند.

کافی است برای فضا برآورد داشته باشید و خلاقیت و نوآوری لازم را با توجه به شرایط محیطی پیاده سازی کنید. ان زمان شاهد نمایی زیبا و بی نظیر خواهید شد که جذابیت زیادی برای دیگران ایجاد می کند.