پارتیشن

برای پیشرفت و نتیجه گیری درهمه ی کارها باید ازسلیقه و خلاقیت خاص استفاده کرد.دریک فروشگاه ویا یک مرکز خرید می توان ازاین سلیقه کرد کرد که سبب جلب توجه مشتریان شود. یکی ازراه های  جالب و زیبا برای اینکار استفاده ازپارتیشن میبلشد.آن چیزی که باعث جلب توجه عابران و بینندگان می شود، تاثیری است که نوع پارتیشن استفاده شده برای ویترین، چیدمان آن، رنگ استفاده و استفاده از وسایبلی است که غیرعادی به نظر آید و دارای رنگ شاد باشد. مانند رنگ های قرمز، نارنجی، زرد و فسفری. اگر از رقص نور یا وسایل متحرک در ویترین نیز استفاده کنید، به ویترین جان می بخشد و جلب توجه بسیاری می کند.

%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87

اگر از عروسک های درویترین مغازه استفاده میکنید که رنگ خاصی از رنگ پارتیشن ویترین داشته باشد، بسیار به چمس می آید مانند مرد عنکبوتی، پلنگ صورتی، باب اسفنجی یا تام و جری. گاهی به خاطر تماشای چنین عروسک هایی که بسیار مورد علاقه کودکان می باشد، باعث می گردد مشتریان زیادی برای قیمت گرفتن و دیدن از دیگر اجناس مغازه به فروشگاه شما بیایند و در موارد بسیاری خریدار خوبی داشته باشند. بنابراین می توانید از یک پارتیشن منقش شده به شخصیت های کارتنی محبوب یا مناظر زیبا و جذب کننده نیز بهره ببرید.

یکی از راه های جذب مشتری استفاده از برخی ترفند های تخفیف ویژه است که گاهی به شیشه های مغازه دیده می شود. قیمت هایی بسیار پایین یا عبارت تخفیف ویژه به دلیل مناسبتی خاص بسیار دیده می شود. این ترفند را اگر با یک روش متفاوت تر پیش بگیرید شاید زیباتر و جذاب تر باشد، مدل هایی که تخفیف خورده اند را از پارتیشن ویترین با قیمتی اصلی خط خورده و قیمت جدید تخفیف آویزان کنید. اجناس دیگر را با قیمت واقعی در ویترین جلوی پارتیشن با ترتیب قبلی قرار دهید. به این ترتیب ویترین هنوز هم زیبایی خود را حفظ خواهد نمود.

استفاده از پارتیشن برای تغییر دکور به ویژه تغییر ویترین اهمیت زیادی خواهد داشت و مشتریان زیادی را به خود جذب می کند. با پارتیشن بندی و تقسیم فضای فروشگاه یا مغازه خود اجناسی که هماهنگی خاصی با هم دارند و ترکیبی زیبا را می سازند با یگدیگر ست کنید و در بخشی از فضای مجزاسازی شده توسط پارتیشن قرار دهید. اگر برای هر بخش پارتیشن شده از رنگ بندی و نورپردازی تفاوتی استفاده کنید. در جلب توجه و جذب مشتری تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

اگر برای تغییر دکوراسیون تصمیم گرفته اید ولی اما از نتیجه کار مطمئن نیست و به دلیل هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، نگرانی دارید، بهتر است با یک طراح و مجری دکوراسیون داخلی که در زمینه ساخت و اجرای پارتیشن با یک متخصص حرفه ای مشورت کنید و کار را به او بسپارید تا از بابت تغییرات و طراحی دکور خود اطمینان حاصل کنید.

آنچه به نظر می آید باید به این رویه عمل کرد. سعی کنید در صورتی که مغازه یا فروشگاهی با وسعت کم دارید که توانایی لازم را برای گسترش آن دارید، به طور حتم این کار را انجام دهید. برخی کارها داری ریسک می باشد. برای بهتر درخشیده شدن یا باید ریسک کرد یا باید از یک متخصص و مشاوره حرفه ای نظر خواهی کرد تا با اطمینان بیشتری کار را پیش برد. این مهم باعث می شود با کمترین هزینه به یک نتیجه مطلوب برسید و از نتیجه کار اطمینان کافی داشته باشید. انجام پروزه های دکوراسیون داخلی فروشگاه ها و مغازه های تجاری اهمیت بسیاری در دنیای کسب و کار و رقابت امروزی دارد که تنها با تبلیغات مستمر و زیبا می توان به نتیجه مورد نظر رسید. کافی از طراحان دکوراسیون و طراحان و مجریان پارتیشن بندی فروشگاهی کمک بخواهید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. یک دکور زیبا اعتبار نام تجاری شما را بیش از پیش نشان خواهد داد.