پارتیشن

شاید سوالی که در استفاده از پارتیشن برای شما مطرح باشد این است که چگونه از ترفندهایی برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه از آن استفاده نمود. به ویژه در مکان هایی که فضای کافی وجود ندارد به کار بردن ترفندهایی برای ایجاد فضاهایی مورد استفاده و مناسب لازم است. به ویژه تقسیم بندی های فضا برای فضاهایی مانند اتاق ها که فضایی بسته و کوچک هستند.

عید یکی از فرصت های ویزه برای تغییر دکور با هزینه هایی مناسب و پایین و در عین عال شیوه های جالب و جذاب می باشد. به کار بردن مدهای امروزی که دائم در حال تغییر و تعویض است، کار زیادی می برد که وقت و حوصله زیادی می خواهد، اما می توان با پارتیشن مدهای روز دنیار را پیاده سازی کرد و رنگ سال را وارد خانه نمود. پارتیشن به راحتی قابل نصب و راه اندازی است و قابلیت حذف یا حمل به بخشی دیگر را دارد. این از مزایای ایده آل آن محسوب می شود.

اگر به دنبال ست کردن دکور خانه با اسباب و وسایل چیده شده در آن هستید بهتر است به مبلمان، پارتیشن و گلدان توجه زیادی کنید و هماهنگی بین آن ها را حفظ نمایید. رنگ بندی هماهنگ میان روکش مبلمان، پارتیشن، گلهای گلدان و پس زمینه فرش می تواند جذابیت و هماهنگی بی نظیری به خانه شما بدهد و یک مجموعه ست زیبا را برای شما به وجود بیاورد.

اگر به دنبال آن هستید که رنگ سال را وارد خانه کنید بهترین گزینه رنگ آمیزی پارتیشن ، کوسن ها، پرده ها و گلهای گلدان است. این چنین متانت و زیبایی را به خانه خود در ایام عید و پذیرایی از میهمانان هدیه می دهید. استفاده از رنگ های ملایم صورتی و آبی روشن نیز ترکیبی زیبا و رویایی از رنگ های سال ۲۰۱۶ است که در عید سال ۹۵ جای خود را خالی گذاشته است. صورتی و آبی روشن در کنار هم می تواند بر روی پارتیشن رنگ آمیزی بر و بادی داشته باشد و با پرده هایی که شکوفه های ابی روشن بر روی پس زمینه صورتی نقش بسته است ست شود. گل های ابی و صورتی داخل گلدان در کنار کاناپه های چرمی قهوای با کوسن هایی به رنگ صورتی مخملی جلوه گر یک سالن پذیرایی شیک برای نوروز امسال خواهد بود.