امروزه و در حال حاضر استفاده از پارتیشن در طراحی دکوراسیون داخلی بسیاری از منازل رواج یافته است . پارتیشن ها در  بسیاری از فضای ساختمان ها نقش کلیدی را داشته و ممکن است هر یک از این پارتیشن ها ، فضای خانه را تا حد مطلوبی شیک و بزرگ تر و البته مدرن تر نشان دهند .که این امر کمک بسیاری به زیبایی خانه می نماید .

پارتیشن ها می توانند کاربرد های متفاوت و گسترده ای داشته باشند که  از موارد عمده استفاده از پارتیشن در منازل می توان به جداسازی فضای آشپزخانه ،استفاده در هال ، اتاق پذیرایی و سالن غذاخوری ، و یا اتاق خواب و  تخت خواب و سایر فضاهای یکپارچه که نیاز به جداسازی دارند ، استفاده نمود .

که انتخاب یک  پارتیشن خانگی مدرن آن هم با طراحی روز دنیا می تواند نقش بسیار مهمی در نمای داخلی منزل شما داشته باشد، فراموش نشود که علاوه بر اندازه و  مدل پارتیشن خانگی باید به رنگ و جنس آن نیز توجه داشته باشیم . تا هارمونی مناسبی با معماری داخلی منزل شما داشته باشد. در ادامه این مطلب شما را با چند پارتیشن  مدرن و زیبا آشنا می سازیم.

از طرف  دیگر استفاده از پارتیشن اداری نیز در بسیاری از شرکت ها مورد توجه قرار گرفته است.

استفاده صحیح و مناسب از پارتیشن خانگی می تواند فضاهای خانه ی شما را وسیع تر نشان دهد و همچنین فضای خانه را امن تر و زیباتر سازد. در ادامه با چند پارتیشن خانگی و اداری  همراه ما باشید.

پارتیشن ها در انواع مدل ها و رنگ و طرح های خاص برای مصارف متععد و گوناگونی ساخته شده و یا می توان تهیه نمود که در این جا به جند نوع آن خواهیم پرداخت :

پارتیشن تک جداره : این نوع از پارتیشن ها به گونه ای خلاقانه جهت جدا سازی کلیه قسمت های اداری طراحی شده است که زیبایی را دو چندان می نماید .اغلب  این نوع پارتیشن ها در ارتفاع کوتاه ساخته می شود که به منظور جداسازی قسمت های مختلف فضاهای اداری در جهت ارتقاء عملکرد پرسنل مناسب می باشد.

امیدواریم از مشاهده این سری از مطالب پارتیشن خانگی کمال استفاده را برده باشید.