پارتیشن

%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86-7

قطعا به مراکزی مانند آموزشگاه ها، موسسات خرید و فروش بلیط، شرکت های مسافربری یا آژانس های جهانگردی و دفاتر هواپیمایی سری زده باشید. یکی از بخش هایی که شاید ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد، بخشی از فضای این مراکز است که به صورت مجزا پارتیشن بندی شده است. یکی از ملزوماتی که برای دفاتر خدماتی و مسافربری باید رعایت گردد، استفاده از یک استراحتگاه مناسب و محفوظ برای پرسنل می باشد. این نکته از موارد اصلی و اساسی است که طبق قوانین باید رعایت گردد. همان گونه که در اموزشگاه ها و مراکزی همچون مدارس و دانشگاه ها بخشی برای استراحت استاید و مدرسان باید در نظر گرفته شود. این بخش جهت استراحت به دور از هر گونه مزاحمت است و یک استراحتگاه موقت محسوب می گردد که در آن نوشیدنی میل می شود و چند دقیقه ای جهت گرفتن آرامش و تمرکز بیشتر برای ادامه کار در نظر گرفته شده است.

صنعت پارتیشن امروزه یکی از مهمترین شاخه های صنعتی در کشور های جهان است و در خانه، فروشگاه، ادارت و مراکز مختلف آموزشی و خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن بندی مراکزی مانند آموزشگاه ها، موسسات خرید و فروش بلیط، شرکت های مسافربری یا آژانس های جهانگردی و دفاتر هواپیمایی که نیازمند یک استراحتگاه موقت یا اتاقکی مناسب می باشد، انتخابی ایده ال است.

پارتیشن متحرک

می توانید با یک پارتیشن متحرک و قابل حمل یا یک پارتیشن ثابت و اداری اتاقی جهت استراحت پرسنل، کارمندان و مدرسان یک مرکز خدماتی و اموزشی فراهم سازید. استفاده از پارتیشن دو جداره با طرحی ساده و شیک می تواند بهترین انتخاب برای مراکز مزبور باشد. پارتیشن دوجداره از جنس آلومیمنویم و شیشه مات یا پارتیشن چوبی با پنجره های شیشه ای به همراه پرده کرکره نیز زیبا و مناسب خواهد بود. البته از انجایی که ظاهر یک دفتر خدماتی، مسافربری ی جهانگردی از حساسیت زیادی برخوردا است و در جذب مسافر تاثیر زیادی می گذارد بهتر است از طرحی فانتزی تر به جای طرحی اداری و رسمی استفده کنید.

برای مثال طرح پارتیشن شیشه ای مات با قابی ظریف از ام دی اف رنگی (به رنگ قرمز، نارنجی و یا فسفری) گزینه ای بهتر خواهد بود. اجرای طلق نقاشی شده نیز می تواند طرحی ساده و شکیل برای پارتیشن بندی آژانس های هواپیمایی باشد که به نوبه خود بی نظیر هستند.