پارتیشن

پارتیشن مورد استفاده در مراکز عمومی با جنس های مختلفی انتخاب می شود که مناسب این مراکز باشد. از نمونه جنس هایی که انتخاب می شود به شرح زیر می باشد که آن ها را بررسی می کنیم:

پارتیشن پلاستیکی جامد

این نمونه جنس پارتیشن، انتخاب ایده آل برای اماکن عمومی شلوغ است، پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) نسبت به لکه ها، اسیدها و تمیز کردن کثیفی ها و همچنین رطوبت، بخار، و خوردگی بسیار مقاوم است. پلاستیک جامد هرگز نیاز به رنگ آمیزی خاصی ندارد، همچنین به آسانی دچار خراش نمی شود. این جنس نه تنها برای پارتیشن که برای کف، سقف، نیز مورد استفاده است.

پارتیشن لمینیت پلاستیک

این نمونه جنس پارتیشن ، ترکیبی انعطاف پذیری از طراحی با ایده زیبایی شناسی و بسیار اقتصادی است. از مزیت های ثابت شده آن، ورقه هایی است که با فشار بالا لمینت پلاستیک را می سازد. پارتیشن لمینت پلاستیک شامل یک سطح صاف و مقاوم در برابر روغن و لکه هاست. این نمونه در رنگ و طرح کاملی موج.ود است که بسیار هماهنگ و جذاب با دیگر لوازم جانبی می باشد، می توانید از آن در نیز حمام خانه و حمام های عمومی استفاده کنید.

پارتیشن از جنس فنولیک – هسته سیاه و سفید

فنولیک یک انتخاب خوب در برابر ضربه، رطوبت و مقاوم در برابر خوردگی، دارای سطوح صاف می باشد که تمیز کردن آن آسان است. پارتیشن فنولیک، تولیدات ایده آل و برای شرایط آب و هوایی مرطوب شدید مانند استفاده در استخر، سونا، حمام و سرویس های بهداشتی می باشد. سبک طراحی فنولیک، با لبه های سیاه و سفید جذاب است.

پارتیشن از جنس فولاد ضد زنگ

این نمونه پارتیشن نیز زیبای خاص خود دارد که زیبایی درخشان از فولاد ضد زنگ دوام استثنایی و یک ظاهر طراحی مدرن فراهم می کند. ورق از فولاد ضد زنگ چسب و سپس با رول تشکیل قالب گیری تاج مونتاژ می شود. گوشه های جوش داده شده و صاف برای زیبایی فوق العاده آن است.

پارتیشن از جنس MDF

نمونه بسیار پر کاربردی است که در خانه، ادارت و مراکز عمومی بسیاری استفاده می شود، مقاومت خوب MDF در برابر حرات و رطوبت از مزایای پر کاربرد این نمونه جنس پارتیشن می باشد. MDF با ضخامت های مختلف به صورت ترکیبی با پرده های کرکره و شیشه می تواند نمای بسیار زیبایی ایجاد شود. همچنین پارتیشن MDF به راحتی قابل تمیز شدن است و برای ساخت کابینت، کمد و قفسه ها نیز کاربرد دارد.