پارتیشن دوجداره چیست؟

پارتیشن دو جداره با MDF های ۱۶ میلیمتری ساخته می شود که تمام لبه های MDF با نوار PVC عایق شده است.ضخامت پارتیشن دو جداره ۲/۱۳ سانتی متر می باشد که به صورت کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف اجرا می گردد.ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد. در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در محل و سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد. پارتیشن دو جداره دارای این قابلیت می باشند که می توان از پرده کرکره در بین جدار های شیشه نیز استفاده کرد . پرده کرکره ها را می توان در طرح و رنگ های مختلف و با اندازه ۱۶ میلیمتری اجرا نمود. شیشه های نصب شده در دو طرف پرده کرکره باعث جلوگیری از نفوذ گرد و غبار بر روی پرده کرکره ها می شوند . استفاده از پرده کرکره با مکانیزم سایه روشن (ولومی) ، امکان عبور نور در مواقع دلخواه را فراهم می نماید . سیستم تنظیم ولومی در پرده کرکره ها جلوه زیبایی به پارتیشن ها می دهند.

پارتیشن دوجدراه  از چهار جز اصلی تشکیل شده است که شامل :
آلمینیوم، ام دی اف، شیشه و پرده کرکره است. معمولا در پارتیشن دوجداره اداری از پرده کرکره استفاده می شود که با بازتاب نور در شرایط سایه روشن باعث ایجاد همگونی با سایر رنگ های استفاده شدهخ در فضای داخلی می گردد و بدین ترتیب پارتیشن نور و زیبای مورد نیاز محیط را تامین می کند
پارتیشن دوجداره از ام دی اف ۱۶ میل ساخته می شود که در تمام لبه های ام دی اف  با نوار پی وی سی عایق شده است
پارتیشن دوجداره در ارتفاع های کوتاه-بلند و یا تا سقف قابل اجراست که می توان جهت مات کردن اتاق  و نیز جلوه ی بیشتر کار و امکان انتقال نور از پرده ولومی فلزی یا پرده کرکره استفاده کرد.
آنچه در مورد پارتیشن دوجداره حائز اهمیت است برخورداری این محصول از تنوع بسیار است که موجب می شود افراد با سلایق متفاوت قدرت انتخاب بیشتری در ایجاد دکوراسیون دلخواه داشته باشند این محصول علاوه بر زیبایی منحصر به فرد دارای استحکام قابل ملاحظه ای است.
پارتیشن دوجداره عایق صوتی، گرمایشی و سرمایشی در فصول مختلف سال است.
لازم به ذکر است که تنوع در طرح ها و رنگ های پارتیشن دوجداره دامنه انتخاب عر فرد را گسترش می دهد و امکان ایجاد دکوراسیون های خاص و عام را فراهم می نمایند.