پارتیشن

یکی از مزایای پارتیشن که شاید به ذهن بسیاری از شما خطور نکرده باشد، استفاده از شیوه هایی برای پارتیشن فضای باز است. اگر کمی خلاقیت به خرج دهید، می توانید از ابزارهای طبیعی و خلاقانه زیادی برای پارتیشن بندی فضای بازی همچون پاسیو و حیاط خانه استفاده کنید. به ویژه اگر در یک ساختمان آپارتمانی زندگی می کنید، این می تواند این پیشنهاد عالی باشد نا نهایت استفاده را از  فضای باز ساختمان داشته باشید. با پارتیشن های چوبی به شکل نرده فضایی را برای ساختن یک آلاچیق دنج درست کنید تا شبهایی را در فضای باز کنار خانواده یا همسایه های دیگر بگذارنید. منطقه ای را برای بازی کودکان اختصاص دهید و منطقه ای را برای بازی های کودکانه آنها اختصاص دهید.

امروزه پارتیشن بندی و طراحی دکوراسیون برای فضای هر ساختمان احساس می شود. خانه های امروزی همانند خانه قدیمی فضایی بزرگ و وسیع برای بازی کودکان، شب نشینی های داخل حیاط به وجود نمی آورد. در گذشته خانواده ها در حیاط های بزرگ سفره شام پهن می کردند و زیر نور مهتاب دور هم چای و میوه می خوردند. اما امروزه همه چیز به یک آشپزخانه کوچک و میز و صندلی چوبی داخل آن محدود شده است. صمیمت و گرمی قبلی را می توان هنوز هم به خانه ها آورد و فضایی را در حیاط یا پاسیو به شیوه های سنتی یا مدرن تبدیل کرد.

 

پارتیشن بندی فضای باز

ساختن یک فضای چنگلی زیبا با پارتیشن طبیعی با سبزه های بلند و درختان سرو همیشه سبز مامنی عالی و آرام برای خوردن یک شام به یادماندنی است. بهترین جنس و بافت پارتیشن در فضای باز استفاده از همان جنس طبیعت است که نشاط و سر زندگی را به دنبال آورد.  گل و گیاه هایی از رنگ هایی مختلف با یک بغچه گوچ از سیزی های معطر نعناع و ریحون می تواند جذابیت دو چندان به محیط اطراف شما بدهد. اگر عمیقا به این ایده زیبا و نوآورانه فکر کنید، چه چیزی در این دنیای ماشینی می تواند به این اندازه روح شما را تلطیف دهد و آرامش و شادی را برای شما و خانواده به ارمغان آورد.