پارتیشن

 

%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86-4

 

مهم ترین هدف پارتیشن بندی در بخش های اداری هر سازمان، ایزوله کردن محیط از هر گونه آلودگی صوتی، دیداری و شنیداری است که موجب برهم زدن تمرکز پرسنل و کارمندان می شود. پارتیشن اداری پارتیشنی است که از امکانات بسیاری می تواند بهره مند شود، برای مثال قفسه و کمدهایی که می توان از آن برای نگهداری پرونده ها و اسناد استفاده کرد و کشوهایی که وسایل مورد نیاز در آن قرار خواهد گرفت. نصب و اجرای پارتیشن یک کار حرفه ای و تخصصی محسوب می شود که اگر لازم به پارتیشن با امکاناتی اضفی برای دسترسی راحتر به وسایل و اسناد را دارید باید از متخصص این حرفه مشاوره بخواهید. غالبا پارتیشن بندی اداری از استاندارها و اصولی خاصی پیروی می کند که تمامی آن ها می تواند رعایت نگردد، اما به کار بردن این اصول زیبایی و رسمیت بیشتری به بخش های اداری می دهد.

امروزه پارتیشن ها در انواع و طرح های مختلفی با جنس وبافتی گوناگون وجود دارند که بهترین نمونه آن پارتیشنی است که هماهنگی بیشتری با دفتر کار شما و شرایط کاری شما داشته باشد. شما می توانید از بین تخته مخصوص نصب به دیوار و پارتیشن شیشه ای، با چارچوب و بدون چارچوب، با ارتفاع کامل و با ارتفاع نصفه یکی را انتخاب کنید. برای آن که بتوانید از فضای کاری مناسبی بهره بگیرید و نمایی زیبا، آرام بخش و منحصر به فرد داشته باشید، از مشخصه هایی برای پارتیشن اداری استفاده کنید که مورد نظر شما باشد.

طراحی فضاهایی کاری و دکورهای مورد استفاده در آن به شیوه ای به کار گرفته می شوند که مدرن و جذاب به نظر آید و حدالامکان نمونه های مشابه آن کمتر پیدا شود. دیدگاه مراجعه کنندگان را نسبت به محیط اطراف خود عوض کنید و از شیوه های مدرن و جذاب امروزی برای محیط کار خود بهره ببرید. پارتیشن های شیشه ای و مدل های متنوع می تواند از نمونه پارتیشن های مدرن باشد که برای محیط کار و بخش های اداری مناسب می باشند.

پارتیشن که برای اولین بار توسط طراح شرکت هرمان میلر با نام رابرت پروسپت ساخته و ارائه گردید در سال ۱۹۶۷ به نام اکشن آفیس ۲ معرفی گردید. پارتیشن به بخش های مختلف ادارت و سازمان ها اعتبار می بخشد و حریم شخصی و خصوصی برای آن تعریف می گردد و احترام زیادی را برای کارمندان به وجود می آورد. سلسه مراتب در ادارت با پارتیشن معنای بهتر و قابل درکی را پیدا می کند و وجه تمایز بیشتری به سازمان های اداری می دهد.

از مزایایی که برای پارتیشن اداری و سازمانی می توان تعریف نمود، ویژگی هایی است که به شرح زیر می باشد:

ایستایی و مقاومت کافی در برابر سرما، حرارت، آلودگی و شستشو.

تسریع در سرعت اجرا و راه اندازی پارتیشن.

دارای وزن کم و سبک بودن.

قابلیت حمل و نقل آسان و سریع.

زیبا و متنوع.

قابلیت نصب درب محکم و قوی.

جلوگیری از سر و صدا.

امکان کابل کشی برق و نصب کلید و پریز وجود دارد.

امکان نصب پرده کرکره

امنیت بالای پارتیشن.

امکان نصب در سایز و ارتفاعات مختلف

قابلیت استفاده از پارتیشن بدون صدمه وارد کردن به بخش ها و دیوارهای مجاور