پارتیشن

امروزه اجرای پارتیشن با مواد متنوع و شگفت انگیزی که در بازار به راحتی یافت می شود، آسان و جذاب شده است. سبک و بافت مختلفی که برای پارتیشن می توان به کار برد، این امکان را می دهد که بر حسب سلیقه هر نوع بافت و سیکی را با هر نوع رنگ دلخواهی به کار ببرید و آن طور که می پسندید دکوراسیون داخلی را دستخوش تغییرات خود کنید.

از رنگ های کمک بگیرید، هر رنگی که مورد علاقه شماست، اما به هر طریقی نمی توان در خانه از آن بهره برد، به راحتی برای پارتیشن قابل استفاده است. رنگ لاجوردی را در نظر بیرید، لاجوردی آبی کبود است، تتیره اما دوستداشتنی که شاید هر گز در خانه ای از آن ندیده باشید، لاجوردی با تمام جذابیتش، ناهماهنگی بیشتری با رنگ ها دارد که در معماری داخلی خانه و چیدمان آن چندان مورد استفاده نیست. نه آنقدر با سفید هماهنگ است نه با رنگ های تیره به راحتی ست می شود، خاص و منحصر به فرد و مغرور در برابر همه رنگ ها، بااینکه در کنار خاکستری و نیلی جای خوبی پیدا می کند و به عنوان رو تختی به تخت نقره ای شما جلوه ای زیبا می بخشد. اما اگر لاجوردی را آبی روشن در نظر بگیرد در فرش های ایرانی به وفور آن را خواهید دید که چگونه زیبا در کنار رنگ های دیگر جلوه می کند.

آبی رنگ آرامش و شکیبایی است. در اتاق خواب استراحتگاهی امن برای شما ایجاد می سازد. فرش، رو تختی، پارتیشن، کمد دیواری و یا چراغ خواب اگر به رنگ لاجوردی رو.شن باشد، خوابی آرام و عمیق را تجربه خواهید کرد. در اتاق مطالعه یا کتابخانه دنجی که برای خود ساخته اید، قفسه های پارتیشن را آبی کلاجوردی کنید و از تمرکز و آرامش هنگام خواندن کتاب مورد علاقه تان لذت ببرید. هر چقدر رنگ قرمز هیجان و گرمای شما را بالا می برد و نشاط و سر زندگی به شما می بخشد، آبی لاجوردی شما را آرام و خونسررد می کند، ضربان قلبتان را منظم می کند و صبر و شکیبایی را به شما هدیه می دهد. طیف رنگ های آبی و لاجوردی در پارتیشن برای هر بخش از خانه نمادی زیبا و آرام دارد که شما را به سکوتی عمیق متمرکز می سازد.

به خانه و اتاق خود با رنگ لاجوردی آبی وقار و متانت ببخشید. ایجاد تعادل روحی به ویژه در زمان بیماری و کسالت از مزایای استفاده از آبی برای پارتیشن خواهد بود. در اتاق کودکان از پارتیشن آبی برای دوری استرس و اضطراب آن ها استفاده کنید، به ویژه در زمان امتحانات بهترین گزینه همین خواهد بود، تا با تمرکز و آرامش بتوان مطالعه داشت.