پارتیشن اداری

 

 

امروزه از پارتیشن برای زیبا سازی، ایجاد فضای خصوصی، نظم بخشیدن و تقسیم بندی محیط اداری به اتاقک های مجزا و  بخش های مختلف اداری استفاده می گردد. صنعت پارتیشن به ایجاد محیطی سازگار با روح و روان کارمندان بخش اداری کمک می نماید. از آنجا که افراد در محیط اداری ساعات زیادی از شبانه روز را می گذارننند، خواهان محیطی با دکوراسیون زیبا و دلچسب می باشند که ایجاد چنین فضایی بلاشک باعث افزایش انگیزش افراد برای ارائه هر چه بهتر وظایفشان خواهد شد، باعث بالا رفتن راندمان کاری کارمندان و کارکنان یه مجموعه خواهد شد. آنچه در صنعت پارتیشن قابل توجه است، تنوع بسیار انواع پارتیشن، زیبایی، ایستایی و سرعت در ارائه دکوراسیون جذاب و دلخواه برای سلایق مختلف می باشد.

از جمله مزایای پارتیشن در محیط های چون بانک ها، بیمارستان ها، ادارات دولتی می توان به ایجاد حریم کاری بین ارباب رجوع و کارمند، محدود کردن رفت و آمد کارکنان یا ارباب رجوع و نیز عایق و نیز عایق کردن محیط از نظر صدا اشاره کرد، همچنین قابلیت حمل و نقل آسان و مقرون به صرفه، ضد رطوبت بودن آنها وجه تمایز این محصول از سایر مصنوعات چوبی است.
از دیگر مزایای های پارتیشن در محیط های اداری از بین بردن به هم ریختگی است، از آنجا که تعدد سیم های مربوط به وسایل الکترونیکی ماندد کامپیوتر، دستگاه فکس، پرینتر و … باعث به هم ریختگی میز کارمندان می گردد از طریق کانتر های پارتیشن  میتوان این مشکل را رفع کرد.

با تکنما پارتیشن همراه باشید