پارتیشن شیشه ای

پارتیشن

در پارتیشن ام دی اف همانطور که از اسم آن مشخص است ساختار آن از ام دی اف به قطر ۱۶ میلی متر استفاده می گردد که با روکشی از لمینیت و لبه آن در مواقعی که میزان نور در محیط بالا است و وجود فریم و پرده پارتیشن باعث کم شدن نور می گردد ، استفاده از پارتیشن شیشه ای توصیه می شود . این پارتیشن ها از شیشه ای به قطر ۱۰ میلی متر تهیه می شوند و فقط دور آن با یک فریم ام دی اف (MDF) یا آلومینیوم پوشیده می شود.

 پارتیشن اداری

پارتیشن-اداری

پارتیشن های اداری درجداسازی فضاهای اداری تاثیر زیادی دارند . بهترین گزینه در طراحی داخلی مراکز اداری برای مدیران یک سالن بدون هیچ گونه جداکننده و یا به عبارت دیگر یک دفتر کار می باشد، تا با یک نگاه هوشمندانه به تفکیک آن بر اساس تعداد کارمندان و عملکرد آنها پرداخت که پارتیشن های اداری در این امر نقش مهمی را ایفا می نمایند و یا به نوعی دیگر تقسیمات هوشمندانه فضا علاوه بر زیبایی ، ساز و کار یک تجارت خوب را رقم خواهد زد . پارتیشن های اداری در ساختار سالن های اجتماعات ، اتاق های کنفرانس ، دفاتر کار مدیران و …. علاوه بر عایق صدا به لحاظ وجود پرده کرکره های داخل آن جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی فضاهای اداری می دهد

پارتیشن تک و دو جداره

 

567584

می خواهیم توضیحی در مورد تک یا دو جداره بودن شیشه ها و دلیل استفاده آنها در پارتیشن توضیحی دهیم . کلمه جدار به معنی دیوار است . یکی از ویژگی های شیشه دوجداره عایق حرارتی وهمچنین بهینه ساز مصرف سوخت و انرژی ، عایق صدا و کاهش آلودگی ناشی از آن، ایمنی بیشتر نسبت به شیشه های تک جداره، جلوگیری از تشکیل قطرات آب بر روی سطح شیشه ، افزایش کارایی سیستم تهویه ساختمان و در آخر تنوع رنگی بسیارمی باشد. یکی دیگر از ویژگی مهم شیشه دوجداره عایق بودن آن می باشد . منطق فیزیکی عملکرد شیشه دو جداره بسیار ساده است. همان طور که گفته شد شیشه عایق حرارتی بسیار خوبی است.این بدان معناست که در یک روز سرد زمستانی یک شیشه تک جداره مقدار قابل توجهی از گرمای داخل منزل را به خارج هدایت میکند. به همین ترتیب در یک روز گرم تابستان شیشه تک جداره به آسانی گرمای محیط بیرونی را به داخل آورده و در نتیجه باعث افزایش دمای درون ساختمان می شود. که از همین خاصیت پنجره در انوع ساخت پارتیشن های تک و دوجداره نموده اند.

تک-جداره