چند نوع پارتیشن داریم؟

پارتیشن انواع مختلفی دارد که بنا به تولیدات هر شرکت میتواند متفاوت باشد ولی بصورت کلی میتوان به دو نوع پارتیشن دکورتیو و پارتیشن ساده تقسیم کرد، پارتیشن ها به صورت تک جداره (کوتاه – بلند) و دوجداره (کوتاه – بلند) به کار می روند. پارتیشن در انواع مختلفی براساس رنگ، طرح و جنس وجود دارد، نوع پارتیشن های مسکونی با پارتیشن های اداری از لحاظ کاربرد و ظاهر متفاوت می باشد. در مورد زمانبدی نیز کارشناسان شرکت تکنما با شما دیدار ملاقات گذاشته و پس از بررسی زمان دقیق را اعلام میکنند.

پارتیشن دوجداره :

دوجداره
پارتیشن دوجدراه  از چهار جز اصلی تشکیل شده است که شامل :
آلمینیوم، ام دی اف، شیشه و پرده کرکره است. معمولا در پارتیشن دوجداره اداری از پرده کرکره استفاده می شود که با بازتاب نور در شرایط سایه روشن باعث ایجاد همگونی با سایر رنگ های استفاده شدهخ در فضای داخلی می گردد و بدین ترتیب پارتیشن نور و زیبای مورد نیاز محیط را تامین می کند

پارتیشن دو جداره با MDF های ۱۶ میلیمتری ساخته می شود که تمام لبه های MDF با نوار PVC عایق شده است. ضخامت پارتیشن دو جداره ۲/۱۳ سانتی متر می باشد که به صورت کوتاه ، نیمه بلند ، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف اجرا می گردد. ارتفاع پارتیشن ها به عواملی مانند جریان گردشی هوا و عایق شدن از لحاظ صدا بستگی دارد.
در پارتیشن دو جداره از جداره های شیشه نیز به صورت دو جداره استفاده می گردد که ارتفاع استفاده از شیشه ها متناسب با نور موجود در محل و سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد. پارتیشن دو جداره دارای این قابلیت می باشند که می توان از پرده کرکره در بین جدار های شیشه نیز استفاده کرد .

46473

پارتیشن تک جداره :

پارتیشن تک جداره از سه بخش :
۱- فریم آلمینیومی
۲- ام دی اف ۶ میل
۳- شیشه که می تواند از جنس سند بلاست باشد تشکلیل شود.

این نوع پارتیشن در اندازه های کوتاه و بلند و یا تا سقف قابل اجرا هستند. روی شیشه به کار رفته در پارتیشن تک جداره می توان لوگوی شرکت و  یا دفترکار مربوطه را هک نمود.

اگر بخواهیم یک تعریف کلی و مختصر درباره ی پارتیشن تک جداره داشته باشیم، میتوانیم بگوییم که پارتیشن تک جداره به منظور جدا نمودن قسمت های مختلف فضاهای اداری در راستای ارتقاء بخشیدن به عملکرد پرسنل یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد که خود در انواع مختلفی طراحی و استفاده می شود :

  1. ام دی اف

  2. شیشه

  3. شیشه و پرده کرکره

تکجداره